Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Ogłoszenia nieruchomości Łubienica

11 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Działka budowlana Łubienica

Łubienica,mazowieckie

602 760 zł10 046 m² 60 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Działka z wydanymi warunkami zabudowy Łubienica Superunki, gm. Pokrzywnica 10046 m2 z drogą dojazdową. W najbliższym otoczeniu zabudowa domów jednorodzinnych, pola, łąki. Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

Działka rekreacyjna przy lesie Łęcino

Łęcino(Łubienica + 4 km)

165 000 zł1 593 m² 103,58 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Wymarzona działka na relaks Łęcino, 1593 m (1,5 km od Narwi) Przedstawiam Państwu wyjątkową działkę rekreacyjną położoną w malowniczej miejscowości Łęcino (gmina Zatory). To.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem, ul. Piłsudskiego

Nasielsk(Łubienica + 20 km)

1 100 000 zł104 m² 10 576,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:860 900 m²

Do sprzedania atrakcyjna nieruchomość w malowniczym miasteczku Nasielsk, położonym w powiecie nowodworskim w województwie mazowieckim. Dla osób szukających dużej działki.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Dąbrówka

Dąbrówka(Łubienica + 24 km)

320 000 zł2 136 m² 149,81 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy do sprzedaży działkę budowlaną o powierzchni 2136 m . Dojazd drogą wewnętrzną o szerokości ok. 6 m. Teren płaski, niezalesiony, gotowy do rozpoczęcia inwestycji. Wszystkie.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Serock

Serock(Łubienica + 16 km)

390 000 zł8 200 m² 47,56 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka budowlana zlokalizowana w odległości 2.000 m od centrum Serocka i 500 m od Jeziora Chojno. Powierzchnia działki 8.200 m2 w kształcie prostokąta o szerokości 19.

Szczegóły ogłoszenia

500 000 zł2 000 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Wyłącznie W nieruchomości rosińscy Atrakcyjna działka w Rudzie obok Radzymina bezpośrednio od ul. Głównej. Powierzchnia: 2000 m | jest plan zagospodarowania: część działki-zabudowa.

Szczegóły ogłoszenia

Działka siedliskowa ogrodzona Stare Orzechowo

Stare Orzechowo(Łubienica + 23 km)

1 299 000 zł23 915 m² 54 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Tylko u Nas. Na sprzedaż działka z możliwością zabudowy siedliskowej w miejscowości Stare Orzechowo, gm. Pomiechówek. Ogłoszenie dotyczy działki 247 (na jednym zdjęć załączone.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Świercze

Świercze(Łubienica + 22 km)

139 000 zł2 200 m² 63,18 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Biuro eko-invest nieruchomości Ma przyjemność zaprezentować Państwu atrakcyjną działkę zlokalizowane w Brulinach , gm. Świercze. Działka w drugiej linii zabudowy, zjazd z drogi.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z tarasem

Serock(Łubienica + 16 km)

865 000 zł135 m² 6 407,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:330 m²

Aktualnie w budowie, termin oddanie III kwartał 2026r. Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową nieruchomością na sprzedaż w Serocku, idealną dla młodych ludzi pragnących połączyć.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Nowe Załubice

Nowe Załubice(Łubienica + 20 km)

699 000 zł4 900 m² 142,65 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Działka objęta mpzp Do sprzedaży przedstawiam dużą 4900m2 działkę w całości budowlaną, objętą planem miejscowym. Działka równa, sucha o dogodnych wymiarach (30 x 163).

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolno-budowlana przy lesie Arciechów

Arciechów(Łubienica + 18 km)

527 000 zł7 512 m² 70,15 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Wyjątkowy kompleks gruntów w Arciechowie Potencjał Inwestycyjny przy Starorzeczu Bugu Prezentujemy ofertę sprzedaży dwóch sąsiadujących ze sobą nieruchomości gruntowych, położonych.

Zamknij
+0 km

Kupię

Zamknij